O MNĚ

Co mě přivedlo k práci osobního trenéra

Dlouhá léta jsem vrcholově sportovala, byla členkou juniorského i seniorského reprezentačního týmu v lehké atletice. Běhala jsem převážně 400 m a štafetu 4 x 400m. Již tehdy jsem se zajímala, jak podávat vrcholové výkony a zůstat zdravá. Vystudovala jsem trenérský obor na FTVS. Po studiích jsem zanechala závodní činnosti a s manželem diplomatem cestovala po světě. Narodili se mi tři synové. Postupem času jsem se vrátila k systematickému sportování. Při pobytu v USA jsem složila zkoušku „osobní a kondiční trenér“ u respektované National Council on Strength and Fitness a získala tak v USA ceněný certifikát. Mám ráda spojení teoretických znalostí s nabytými zkušenostmi, které pomáhají naplnit cíle mých klientů. Vím, že dosažení vytčených cílů je vždy založeno na kombinaci vůle, píle, správného cvičení, zdravého jídelníčku a pozitivního přístupu. Pro každého klienta vždy hledám jeho ideální individuální kombinaci. Mám více než 20let zkušeností s vlastním vrcholovým tréninkem a následně s trénováním jak dětí, rekreačních i aktivních sportovců a sportovních týmů.

Mé oblíbené sporty

Mezi mé oblíbené aktivity patří plavání, in line bruslení, turistika v horách, lyžování, posilování. Ráda sleduji atletiku, hokej, florbal.

Volný čas a mé zájmy

Ráda čtu, sportuji, podívám se na dobrý film a odpočívám. Mezi moje velké radosti patří zahradničení. Jak jen to počasí dovolí, trávím čas v mé zahrádce.

Zdravý životní styl

Cítit se silná, zdravá, v kondici a tudíž v pohodě zvládat nároky každodenního života. K tomu patří zdravě jíst, pravidelný pohyb a dostatečně spát.

NCSF CERTIFIED SEAL

Vzdělání

1991 – 1997
Fakulta tělesné výchovy a sportu, Praha trenér 1. třídy specializace atletika

2011
NCSF Personal Trainer Certification Workshop Program

2010 – 2011
Trenérská škola USA – Certified Personal trainer, advanced concepts of personal training, National Council on Strength and Fitness, Maryland, USA

Ze závodů

Profesionální sportovní aktivita

1987 – 1997
reprezentace ČR, ČSFR (ČSSR) v lehké atletice.

1987 – 1991
členka juniorského reprezentačního atletického týmu ČSSR a ČR Několikanásobná mistryně a medailistka ČSSR a ČSFR v žákovské, dorostenecké i juniorské kategorii (sprinty, štafety a 400m).

Pravidelná účastnice všech světových a evropských juniorských soutěží.

1990 – 1998
Členka seniorského reprezentačního a olympijského národního atletického týmu ČSFR a ČR, několikanásobná mistryně a medailistka ČSFR a ČR (200 m, 400 m a štafety).

1995
Vícemistryně světa ve štafetě 4 x 400 m (Barcelona HMS). Účastnice všech světových a evropských soutěží včetně akademických mistrovství světa.

Dosažené certifikace

certifikat-usa-nada-kostovalova
certifikat-workshop-usa-nada-kostovalova
certifikat-stani-zkouska-nada-kostovalova

Rubriky novinek

Potřebujete poradit?

Chcete začít cvičit a nevíte jak začít? Neváhejte a kontaktujte mě, prokonzultujeme Vaši situaci a jistě najdeme vhodné řešení právě pro Vás.

Instagram fotky

  • FUNCTIONAL TRAINING 
#fun #trxworkout
#functionaltraining
  • Total body workout 
#functionalfitness
#balance #trxworkout
#challenging #bosupushups
#glowfitpraha
  • Hi fitness warriors, try out  this workout @glowfitpraha
Lateral Bech /Box Push Off
Twist on Physioball
Modified Burpee Progressions
Pullover with Physioball Leg Curl
1 Leg Squat Jump with  DB Press
INVERTED Row with Equalizers
Each exercises 3x 15 reps
@plyometrics
@bodyweight
@workoutwithfriend
@glowfitpraha 
@jump
@speed
@sprinters

Můj Instagram

Partneři